Gra wstępna – pomysły, sposoby jak zwiększyć pożądanie i rozkosz

Gra wstępna – pomysły, sposoby jak zwiększyć pożądanie i rozkosz

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać gra wstępna?

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać gra wstępna czyli wszystko co robimy przed stosunkiem? Niezwykła gra wstępna jest szalenie gorąca, jeśli zostanie wykonana prawidłowo. Warto zaznaczyć, że romantyczna gra wstepna może wyglądać inaczej u kobiet bo kobiety preferują inne pieszczoty niż u mężczyzn.

Niektórzy mężczyźni nie zwracają wystarczającej uwagi na grę wstępną. Ale możesz sam naprawić tę sytuację, a my powiemy ci, jak to zrobić. Gra wstępna, pomysły na pieszczoty dla niej to wszystko co znajdziesz w tym wpisie, abyście oboje mogli osiągnąć pełnię satysfakcji i czerpali z życia pełnię miłości.

Błędem jest myśleć, że gra wstępna zaczyna się bezpośrednio w łóżku. W rzeczywistości wszystko dzieje się znacznie wcześniej, być może od pierwszego spotkania: spojrzenia, dotknięcia, pocałunki, oznaki uwagi. Aby seks był piękny i niezwykły, musisz poświęcić trochę czasu na pieszczoty. Niektóre doznania potęgują się z czasem. Kobieta inaczej odczuwa dotyk i potrzebuje więcej pieszczot.

Dlaczego to jest ważne?

Jest wiele powodów dla których celebrowanie gry wstępnej jest ważne a mimo to wielu partnerów nie przykłada się do tego należycie! Mimo, że w internecie dostępne są artykuły na temat tego jak gra wstępna powinna wyglądać i dostępnych jest mnóstwo informacji to dalej nie potrafimy podejść do tematu właściwie. Gra wstępna wyzwala reakcje fizjologiczne i psychiczne, które sprawiają, że czynności seksualne są urocze, a nawet możliwe.

Fizjologiczny

Rzeczywiście gra wstępna wydaje się lepsza, kiedy sytuacja pójdzie dalej. Udział w grze wstępnej pomaga wytworzyć entuzjastyczną bliskość, która może sprawić, że ty i twój partner poczujecie się coraz bardziej związani ze sobą.

Nie w związku? To nie problem! Gra wstępna również eliminuje przeszkody, które mogą sprawić, że seks będzie bardziej gorący wśród par i osób nowo poznanych.

Co więcej, jeśli stres przygniótł was, może się przydać trochę więcej gry wstępnej. Pamiętaj, że każdy znajduje się w innej sytuacji i potrzebuje odpowiedniej dawki doznań.

Na przykład całowanie powoduje pojawienie się oksytocyny, dopaminy i serotoniny. Ta mieszanina obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) i rozwija uczucia przyjaźni, wsparcia i zachwytu.

Fizyczny

Gra wstępna naprawdę sprawia, że ​​soki płyną, zwiększając podniecenie seksualne – czego nie należy mylić z pożądaniem seksualnym, ale również może to zrobić.

Podniecenie seksualne powoduje różne reakcje fizyczne w ciele, w tym:

 • podniesienie pulsu, bicia serca i wzmożenie krążenia
 • rozszerzenie twoich żył, w tym żył twoich części intymnych
 • więcej krwi płynie do części intymnych, co powoduje rozszerzenie warg sromowych, łechtaczki i penisa
 • dla niej – wzrost piersi i twarde sutki
 • smarowanie pochwy, co może sprawić, że stosunek będzie coraz bardziej czarujący i zapobiegnie nieprzyjemnym odczuciom

Po pierwsze: gra wstępna oznacza różne rzeczy dla różnych osób

Jeśli chodzi o seks, gra wstępna jest zazwyczaj charakteryzowana jako zmysłowe kuszenie kobiety poprzedzające stosunek.

Gra wstępna to zachowanie lub działanie, która poprzedza wydarzenie główne.

To, z czym wiąże się gra wstępna dla faceta, może nie wydawać się identyczne z tym jak wygląda ona dla kobiet i to jest całkowicie naturalne.

Nie musi zachęcać do współżycia

Stosunek płciowy nie musi być podstawowym „celem” ani nawet mieć miejsca, gdy nie jest to konieczne.

To naprawdę może być głównym wydarzeniem!

Gra wstępna może być wszystkim dla kobiety, co trzeba by osiągnąć orgazm. Właściwie to amerykańscy uczeni już od dawna wykazali, że wiele kobiet nie osiąga orgazmu tylko podczas stosunku.

Zgodnie z tym co powyżej, o ile istnieje zgoda, gra wstępna może być wszystkim, czego potrzebujesz.

Zacznij dużo wcześniej zanim temperatura wzrośnie

Musisz gdzieś zacząć, prawda? Ale kto powiedział, że musi to być ta sama chwila albo musicie być w tym samym pokoju?

Jeśli chcesz, rozpocznij swoją grę

Jeśli istnieje możliwość i zdajesz sobie sprawę, że wkrótce się spotkacie lub nawet za kilka dni, możesz skorzystać z gry wstępnej, aby rozpocząć spotkanie i je kontynuować. Oto kilka pomysłów jak rozpalić pożądanie u kobiety.

Zostaw notatkę

Nie musisz być nawet kreatywny aby zostawić krótką notatkę!

Notatka pozostawiona na poduszce lub ukryta w charakterystycznym miejscu, z której wynika, że ​​nie możesz się doczekać, rozwoju sytuacji, powinna zadziałać.

Sext

Przesyłanie wiadomości jest proste i powinno być możliwe tak po prostu.

Szybki sms wspominający, co zrobisz z nią lub o tym, jak gorąco Ci się robi, gdy wkładasz… [po czym zostawiasz puste miejsce] upewniają, że coś jest na rzeczy.

To dodatkowo mówi, że myślisz o drugiej osobie. Kto tego nie uwielbia?

Spotkanie na kolacje albo na drinka

Dotykanie nogami pod stołem, energiczny akcja w łazience lub na parkingu lub bezczelne spojrzenie na to, co ma na sobie – lub nie ma na sobie – pod ubraniem.

To tylko kilka sposobów na przekształcenie kolacji lub wyjścia na drinka w zabawę wstępną.

Stwarzać pozory

Zamień grę wstępną w szansę na przeżycie swoich najbardziej niekontrolowanych snów, biorąc udział w jakimś udawaniu.

Mów, że jesteś osobą obcą i wyjechałeś na jedną noc, gdy spotykacie się na kolacji lub drinkach. Z drugiej strony co z byciem lekarzem lub przebiegłym opiekunem medycznym? Ty wybierasz!

Zaproś go do gry, ale nie wymyślaj surowych zasad. Gra erotyczna jest dobra, ponieważ nie zawiera jasnych instrukcji i opiera się na fantazji, spontaniczności i wspólnych pragnieniach.

Zamień się na jedną noc w nieśmiałą uczennicę, surowego nauczyciela lub współczującą pielęgniarkę. Nie musisz kupować kostiumu erotycznego, wystarczy kupić kilka detali – kapelusz, opaskę, kajdanki lub pończochy.

Pozwól mu spojrzeć na ciebie

Pozwól mu podziwiać, w jaki sposób jego prezent jest uwalniany z opakowania. „Biochemia męskiego mózgu zmienia się pod wpływem uwodzicielskich zdjęć” – mówi Braym. „Więc pokaż mu się, obudź w nim pragnienie”.

Powal go na łóżko i usiądź na nim. Gdy jest bezradny i rozbrojony, powoli zdejmij jedną część ubrania. Aby go drażnić, daj mu szybko spojrzeć na piersi, pośladki, uda i ukryj je ponownie. Kiedy w końcu zaczniesz ściągać majtki, rób to boleśnie powoli. Kiedy w końcu staniesz się naga, drażnij go, wiercąc całe jego ciało, wyginając plecy, delikatnie przesuwając klatkę piersiową po twarzy i klatce piersiowej. Ucieknie od niecierpliwości, by w końcu przycisnąć cię do siebie.

Pozwól mu spojrzeć, ale nie pozwól mu cię dotknąć. Oczekiwanie jest potężnym czynnikiem sprawczym.

Pocałuj, jakbyś nie żartował z tego powodu

Staraj się nie wysyłać i nie witać się grzecznymi buziakami. Zamiast tego zamknij oczy, przyciśnij jej ciało mocno do siebie i całuj długo i namiętnie. Kobiety to lubią.

Wykorzystaj swój język i ręce. Upewnij się, że robisz wszystko aby wzmocnić na to, co nadejdzie.

Powiedz jakie masz zamiary

Nie powinno być skromnie, gdy twoja gra wstępna ma na celu rozebranie tego niewiniątka – kobiety.

Powiedz jej obrazowo, że nie potrzebujesz niż więcej jak tylko kochać ją mokro i mocno cały dzień i całą noc! O tak!

W przypadku, gdy musisz zacząć

Potrzebujesz czegoś innego niż ostrze przejście do działania? Przede wszystkim prawidłowymi posunięciami możesz ustawić stan umysłu dla gry wstępnej kobiety i innych potrzebnych czynności.

Zapal kilka świec

W ogóle nie ma jak świece, które układałyby wszystko dla wszystkich gorących rzeczy.

Podgrzewacze są ekonomiczne, więc zaopatrz się i zapal je w każdym pomieszczeniu, w którym możesz się znaleźć.

Czy zauważyłeś jak świetnie oświetlają skórę?

Włącz muzykę

Wszyscy mamy piosenki, które działają na nas w szczególny sposób. Zrób listę utworów, która pozytywnie na was wpłynie. U kobiet przede wszystkim może sprawdzić się soul.

Ruszaj się

Dwa ciała przyciśnięte do siebie i odczuwające nawzajem gorący oddech na policzkach, gdy wpływacie na rytm gorących melodii. Nie trzeba nic więcej mówić.

Striptease

Nie musisz znać niesamowitych ruchów, aby zrobić striptiz. Zmniejsz światło i stopniowo zdejmuj odzież dzięki powolnych ruchom. Pewność siebie można całkowicie udawać. Kobiety często o tym nie wiedzą.

Przygotuj odpowiednie jedzenie

Przygotuj jedzenie do łóżka z mnóstwem gorących przysmaków do dzielenia się.

Pyszne truskawki i owoce z odrobiną bitej śmietany i sosem czekoladowym do zanurzania są idealne do dzielenia się i wzajemnego zlizywania.

Ponadto czekolada jest charakterystycznym miłosnym afrodyzjakiem. Smacznego!

Zrób to inaczej

Zerwij z tradycją. Zrób to na kanapie, z tyłu taksówki lub przyciśnij do okna.

Jeśli jesteś w tym czasie

Jeśli jesteś już na dobrej drodze i czujesz wszystkie unikalne odczucia, jest to idealna okazja na ucieczkę. To prawda!

Oto kilka rzeczy, które należy od razu podjąć.

Masaż

Intensywność dotyku jest prawdziwa, a pobudzające ugniatanie robi niesamowite rzeczy dla ciała i mózgu. Zapal kilka świec i zacznij od olejku.

Zacznij u stóp i poruszaj się w górę, mając pewność, że osiągniesz swój cel. Zatrzymaj się w odpowiednim miejscu, w którym będzie to potrzebne.

Strefy erogenne

Ciało twojego partnera to pełne wrażliwych miejsc, które czekają na to by być dotknięte. Pocałuj, liż, gryź i wędruj przez strefy erogenne.

Skóra o skórę

Okazuje się, że suche ocieranie się to rzecz nie tylko dla napalonych młodych ludzi. Nie da się porównać uczuć jakie daję dwa nagie ciała ocierające się o siebie.

Zwerbalizuj

Dyskutowanie o tym, czego potrzebujesz w chwilach uniesienia, nie jest po prostu wypełnianiem gry wstępnej; gwarantuje również, że każdy dostanie w łóżku to, czego potrzebuje. Wspomnij o tym, co Cię podnieca i co musisz zrobić.

Zabawki

Zabawki erotyczne to coś innego niż ogromne wibratory w kształcie kurczaka.

Wibratory o dowolnym kształcie i rozmiarze mogą być używane zdalnie w każdej strefie erogennej, którą możesz wziąć pod uwagę.

Są też małe wibratory i wibratory na sutki, których możesz użyć, aby przenieść grę wstępną na inny poziom.

Gorący śliski prysznic

Rozgrzana mokra skóra i dłonie ślizgające się po ciałach podczas kąpieli kremowym mydłem? Naprawdę tego pragnę! Gorąca wanna też działa.

Gra czułości

Nadmiar pocałunków i czułości nagich ciał nie jest zły, ale są metody aby przenieść go na zupełnie innym poziom.

Zasłoń oczy kobiety i zawróć jej w głowie dotykając różnych części ciała, zmień temperaturę lodowymi kostkami, wykorzystaj piórka, dłonie lub język.

Wykorzystaj ubrania, które ściśle przylegają do ciała lub zaopatrz się w odpowiednie kostiumy wcześniej.

Przy okazji, że musisz iść dalej

Przygotowany na główne wydarzenia? Sprawdź te pomysły.

Seks oralny

Zacznij od stref intymnych i pozwól swoich ustom zanurzyć się. Twoje usta wykonają dużą część pracy, ale nie pozwól, aby twoje ręce stały się bezczynne! Używaj ich do głaskania różnych części ciała, podczas gdy sprawiasz jej przyjemność.

 • Zrób to gorąco. Staraj się nie lekceważyć mniej znanych ale równie przyjemnych kawałków skóry.
 • Zabezpiecz się. Zdobądź trochę smakowych prezerwatyw dla bezpiecznego seksu oralnego. Pysznie i bezpiecznie!

Wejście w samo sedno

Wejście dopochwowe nie powinno być ostatecznym celem – bardzo dobrze może być postojem w drodze do jakiegokolwiek innego aktu seksualnego, w który oboje jesteście zaangażowani.

Możesz to zrobić za pomocą palców, zabawek erotycznych, penisa lub mieszanki wszystkich tych rzeczy.

 • Zrób to gorąco. Seks na pieska pieska zapewnia łatwy dostęp do punktu G Widok, to też nagroda.
 • Zabezpiecz się. Lubrykant jest absolutną koniecznością, niezależnie od tego, co robicie. Rozgrzewający lubrykant naprawdę sprawi, że penetracja rozpali was jeszcze mocniej.

Wyobraź sobie scenariusz, w którym twój partner nie lubi gry wstępnej.

Część osób po prostu nie ma ochoty na grę wstępną.

Bez wątpienia bycie apatyczną lub egoistycznym partnerem może stanowić część problemu, ale równie dobrze może sprowadzać się do braku zaufania lub braku umiejętności o tym czym jest romantyczna gra wstępna i w ogóle jak powinna wyglądać gra wstępna.

Dyskusja na temat tego, czego potrzebujesz w łóżku, nie jest w każdym przypadku łatwa, szczególnie w przypadku stresu związanego ze wstydem i nieśmiałością.

Oto kilka wskazówek, które mogą nieco ułatwić sprawę:

Zacznij od pozytywnej nuty. Zamiast odwoływać się do tego, czego nie lubisz zacznij od tego co uwielbiasz i potrzebujesz jak najwięcej. Na przykład: „Uwielbiam to, kiedy całujesz mnie w szyję, zanim nawiązujemy przechodzimy do rzeczy. Mogłabym to robić przez całą noc”.

Raz na jakiś czas osoba potrzebuje dodatkowego wsparcia. Za każdym razem, gdy się obejmujesz lub całujesz, trzymaj ją nieco bardziej czule i prowadź dłońmi wzdłuż ciała, pokazując, jakie to wspaniałe uczucie. A gdyby tak gra wstępna film? Wspólne oglądanie filmu ze scenami seksu może wprawić was w zakłopotanie we właściwy sposób, szczególnie jeśli brak potrzeby gry wstępnej wiąże się z brakiem umiejętności.

Zapytaj czego potrzebuje od ciebie. Ujawnij jej, jak bardzo Cie nakręca. Następnie zapytaj, czy jest coś, czego potrzebujesz, aby otrzymać od Ciebie więcej. To niesamowita metoda otwarcia się, dzięki czemu oboje możecie zaoferować to, czego potrzebujecie.

Powiedz dlaczego to dla Ciebie ważne. Być może będziesz musiał położyć wszystko na stole i sprawić, że zrozumie, dlaczego potrzebujesz gry wstępnej.

Kilka punktów, które mogą wymagać odniesienia:

 • zachęca cię do bardziej mokrego/mocnego seksu
 • skłania do orgazmu lub mocniejszego orgazmu
 • nie każda osoba jest podekscytowana w podobnym tempie i niektórzy potrzebują więcej czasu niż inni
 • powoduje, że czujesz się bardziej zbliżony
 • buduje świadomość ciała w strefach rozkoszy

Główny problem

Seks i gra wstępna nie muszą przypomi16nać tego co widzisz w mediach. Rób to tak jak lubisz i doceń to co masz.

W końcu nie zawsze deser musi poprzedzać kolacja. I tak będzie rozkosznie.

Ten post ma 2 komentarzy

 1. Mercedes

  Pięknie napisane. Warto by seks to nie była tylko “chwila”. Trzeba celebrować.

 2. Natasza

  Chciałabym, żeby mój facet to przeczytał…

Dodaj komentarz

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom