Tak, żeby grać w większość gier erotycznych zazwyczaj musisz być pełnoletni, aczkolwiek istnieją pewne wyjątki. Jednym z nich jest gra Second Life, która dostępna jest od 16 roku życia. Możesz też poszukać gier planszowych w popularnych sklepach internetowych z grami. Wystarczy, że wybierzesz gry w odpowiednim dla siebie przedziale wiekowym.

Tak, większość gier erotycznych wymaga uczestnictwa jedynie dwójki osób ze względu na ich intymny charakter. Dobre gry planszowe posiadają natomiast scenariusze “imprezowe”, które umożliwiają rywalizację np. panie kontra panowie. Takie rozwiązanie dostarcza mnóstwa zabawy i dobrej jakości gry charakteryzują się tym, że sposób wykonania i jakość absolutnie nie daje powodów do wstydu! Na stronie głównej gry, które nadają się dla większej ilości osób posiadają taką informacje w opisie.

Rejestracja w sex grach online jest wymagana w celu zachowania progresu gry – pozwala to osiągać coraz wyższe poziomy i powoduje, że nie musisz zaczynać od początku. Głównie z tych powodów warto zarejestrować się w sex grach online.

Najlepsze zestawienie 2019 roku według ponad 4500 ankietowanych!

postać

17289
Zadowolonych użytkowników

gra

32448
Rozegranych partii

serce

10255
Udanych wieczorów

szampan

2563
Wypitych butelek wina