Cunt Wars – recenzja gry

Cunt Wars – recenzja gry

Wyobraźcie sobie tajemnicze podziemie, w którym są źli bossowie i cały oddział najbardziej zdziczałych żeńskich istot gotowych do walki. Czy widzisz siebie rządzącego tym królestwem? Jeśli tak, to zdecydowanie powinieneś spróbować zagrać w Cunt Wars. Jest to erotyczna gra dla dorosłych, którzy uwielbiają erotykę. Ta gra jest doskonałą mieszanką walki i seksualności, więc jeśli jesteś fanem obu, nie wahaj się jej wypróbować.

Zbierz swój oddział do walki z bossami podziemia i zdobądź najcenniejsze nagrody. Zostań członkiem jednej z lig, aby połączyć siły przeciwko bossom. Zbierz kolekcję erotycznych obrazów, aby ziścić swoje erotyczne fantazje. Ulepszaj swoich bohaterów, aby zobaczyć ich gorące, nagie ciała.

Jesteś zaintrygowany? Bo mamy ci coś więcej do powiedzenia na temat tej wirtualnej gry seksualnej dla dorosłych. Nasza recenzja Cunt Wars będzie przydatna, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zapisać się do gry, poznać rozgrywkę i płatne funkcje dostępne w Cunt Wars.

Cunt Wars – Gameplay i Interfejs

Pisząc tę recenzję Cunt Wars, chcemy pomóc Ci w zrozumieniu fabuły gry, celu Twojej postaci w grze oraz sposobu poruszania się po Cunt Wars. Jednak aby rozpocząć grę, musisz się najpierw zarejestrować. Dlatego też zaczniemy od opisania procesu rejestracji. Chcesz wiedzieć więcej? Chodźmy.

Proces rejestracji Cunt Wars

Jak wiele innych darmowych gier dla dorosłych online, Cunt Wars daje możliwość wypróbowania ich bez rejestracji. Oczywiście nie dostaniesz dostępu do wszystkich darmowych funkcji oferowanych w grze, ale będziesz w stanie zrozumieć, co czeka na Ciebie po zarejestrowaniu się.

Aby stać się prawdziwym graczem, musisz się zarejestrować. Procedura ta jest dość prosta i szybka, ale aby ją wykonać, musisz zweryfikować swój adres e-mail. Więc, zaczynajmy. Po wejściu na stronę, kliknij na przycisk “Zaloguj się”, który zobaczysz na ekranie. W nowym oknie kliknij na przycisk “Utwórz”. Następnie musisz podać swój adres e-mail i hasło. Poza tym, powinieneś zaznaczyć, że zgadzasz się na otrzymywanie e-maili z informacjami o ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach specjalnych odbywających się w grze.

I tu przychodzi moment, kiedy trzeba sprawdzić przychodzącą pocztę pod kątem wiadomości ze specjalnym kodem potwierdzającym. Skopiuj go i wklej do linii w formularzu rejestracyjnym i kliknij na “Potwierdź”. To jest to. Twoje konto w grze zostało już utworzone.

Interfejs użytkownika Cunt Wars

Nawigacja w grze nie powinna być problemem nawet dla nowych graczy, jednak, aby zaoszczędzić czas w grze, podamy szczegółowy opis panelu gry w tym przeglądzie Cunt Wars.
Górna część ekranu poświęcona jest, że tak powiem, statystykom. Tam możesz zobaczyć swoją rangę w grze, ilość pieniędzy i klejnotów. Poza tym, istnieje podmenu, w którym gracze mogą włączyć/wyłączyć dźwięki gry, zmienić język interfejsu, skontaktować się z obsługą techniczną i dokonać zakupów.

W dolnej części pola gry znajduje się panel nawigacyjny, za pomocą którego gracze mogą sprawdzić swój skład, przychodzącą pocztę, rankingi, listę przyjaciół, codzienne zadania i przejrzeć galerię. Poza tym, znajduje się tam bar do wejścia na czat gry online, gdzie można rozmawiać z innymi graczami online. Istnieją cztery pokoje czatu (czat światowy, czat wojenny, czat gildii i czat rajdów), z których każdy otwiera się, gdy postać z gry osiągnie pewne osiągnięcie w grze. Rozmawiając z innymi graczami możesz wysłać nie tylko tekst, ale także emojis.

cuntwars interface

W centralnej części ekranu można zobaczyć osiem wysp, z których każda odgrywa inną rolę w grze. Przy okazji, nie wszystkie z nich są dostępne dla nowych graczy. Aby móc odwiedzić wszystkie wyspy, musisz ruszyć do przodu i rozwinąć swoje konto w Cunt Wars.

Cztery lokalizacje, które są otwarte dla nowo zarejestrowanych użytkowników, to Kopalnia Kamieni, Hala Molestowania, Sklep i Podróż. Osiągając nowe poziomy w grze, można otworzyć dostęp do Gildii, Ciemnej Wieży, Walki, Divine Areny i Lochów.

Rozgrywka w CuntWars

Gdy tylko dołączysz do gry weźmiesz udział w niezwykłej podróży. Składa się ona z 11 kręgów piekła. Każde koło ma pięciu bossów do walki, a gracz może przejść do następnego koła dopiero po wygraniu wszystkich bossów z poprzedniego poziomu. Gracze mają tylko pięć prób zwycięstwa. W przeciwnym razie, będą musieli poczekać, aż próby zostaną przywrócone lub przyspieszyć ten proces używając waluty premium – klejnotów. Zdobywając zwycięstwa nad bossami, otrzymujesz karty do ulepszania swojej drużyny i kilka złotych monet.

Drużyna składa się z istot posiadających różne moce. Należy ich używać do walki z bossami i gildiami. Możesz ulepszyć swoich wojowników za pomocą kart zdobytych w bitwach. Dzięki temu można zwiększyć ich sprawność w walce i zwiększyć ogólną siłę oddziału. Co więcej, za każdym razem, gdy ulepszasz jedną z dziewczyn, zdejmuje ona jakiś kawałek ubrania.
Hala Molestowania jest centralnym obszarem na polu gry. Tutaj gracz może dostać się do areny walki ligowej, aby wygrać nowe skrzynie ze skarbami. Poza tym, dodajesz punkty do swojej sławy, dzięki czemu Twoja postać w grze jest potężniejsza.

rozgrywka w cunt wars

Twoja postać może również walczyć w Brawl, gdzie możesz zdobyć trochę złota, karty lub inne nagrody walcząc z innymi graczami. Pit to kolejne pole bitwy, gdzie będziesz musiał walczyć z pięcioma wyjątkowymi bossami, używając wszystkich swoich kart. Główna trudność polega na tym, że każdą z kart można wykorzystać tylko raz.

CuntWars droga rozwoju

Płatne funkcje w Cunt Wars

Aby móc korzystać z płatnych funkcji, gracze powinni kupować szlachetne kamienie – klejnoty. Można to zrobić na wyspie sklepu. Mając na koncie kilka klejnotów, użytkownicy mogą zakupić wszystkie rodzaje kart (w tym epickie i legendarne), aby ulepszyć swoich bohaterów drużyny, lub zdobyć nowe karty, co oznacza dodanie nowych bohaterów (Foxies, Mistresses, Goddesses) do drużyny. Jednakże, nawet jeśli posiadasz klejnoty, powinieneś osiągnąć 4 stopień VIP, aby uzyskać dostęp do zakupu Boginii.

Dokonując zakupu, dostajesz się do rangi VIP. Za każdym razem, gdy coś kupujesz, dodajesz kilka punktów VIP do swojej rangi. Wyższe rangi otwierają nowe możliwości zakupu. Przy okazji, suma Twojego zakupu nie zawsze odpowiada liczbie punktów rangi VIP, które dostaniesz. Mając aktywną rangę VIP, możesz aktywować Kopalnię Klejnotów i otrzymać określoną liczbę klejnotów dziennie.

Korzyści, które można uzyskać razem z rangą VIP pozostają aktywne tylko do czasu, gdy skończą się klejnoty. Tylko niektóre funkcje pozostają dostępne. Status VIP daje Ci ekskluzywne emotikony, które można wykorzystać na czacie online. Możesz również korzystać z automatycznej walki we wszystkich trybach i otrzymywać bonusy walcząc na różnych polach bitew. Na przykład, jedno dodatkowe życie w Dark Tower, jedna lub dwie dodatkowe próby w Journey, dodatkowa ręka Shuffle w Pit.

Klejnoty mogą być również używane do wszystkich rodzajów uzupełnień. Jeśli więc skończyły Ci się próby w Podróży lub sygnety siłowe w Dołku, użyj klejnotów, aby je przyspieszyć. Nie zalecamy jednak wydawania perełek na próby uzupełniania, ponieważ przywracają one dość szybko.

Nasza opinia – podsumowanie

Podsumowując, Cunt Wars ma ciekawą, przyzwoitą rozgrywkę, która przywiązała graczy do gry. Porównując Cunt Wars z innymi grami seksualnymi dla dorosłych online, musimy powiedzieć, że nie zawiera ona wielu wyraźnych seksualnie obrazów, scen wyuzdania – jest to po prostu solidna karcianka. Jednakże, duża liczba erotycznych scen nie zawsze jest lepsza, ponieważ jakość rozgrywki jest najważniejszą rzeczą.

Powolne rozbieranie bohaterów drużyny sprawia, że grasz, ciesząc się, że erotyczne elementy gry rozwijają się powoli przez co można dłużej nimi się delektować. Sprawdź grę sam, aby zagłębić się w fabułę, ponieważ słowa napisane w recenzji Cunt Wars nie są w stanie oddać atmosfery i emocji, które będziesz czuł grając w grę samemu.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom